Piątek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 526
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Złoto po raz drugi dla schroniska

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 26 listopada 2015, 10:37
Autor: opr.red.
Fot. www.gmina.swidnica.pl
Szkolne Schronisko po raz drugi z rzędu zdobyło złote wyróżnienie przyznane podczas 55. Ogólnopolskiego Konkursu Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych.

Komisja Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych wyróżniła 65 schronisk młodzieżowych: 57 schronisk całorocznych i 8 schronisk sezonowych. W kategorii schronisk całorocznych przyznano: 40 złotych wyróżnień, 14 srebrnych i 3 brązowe. Natomiast w kategorii schronisk sezonowych przyznano: 5 złotych wyróżnień, 2 srebrne i 1 brązowe.

- To jest nasza czwarta nagroda: w 2012 otrzymaliśmy wyróżnienie brązowe, w 2013 wyróżnienie srebrne, w 2014 wyróżnienie złote. Dodatkowo podczas uroczystości zostało przyznane – ówczesnej dyrektor schroniska – mówi Magdalena Bajor, p.o. dyrektor placówki w Lubachowie.

Uroczystość rozdania nagród odbyła się w terminie 20-22 listopada w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Legnicy. Wyróżnienia w konkursie wręczał Henryk Gołębiewski-prezes Zarządu Głównego PTSM (senator i poseł minionych kadencji) oraz Maria Łazarz-wiceprezes Zarządu Głównego PTSM.

Rozdanie wyróżnień uświetniły występy artystyczne legnickiej młodzieży: taneczne, wokalne, teatralne, gimnastyczne, akrobatyczne oraz muzyczne. Zaproszeni goście byli pod wielkim wrażeniem talentów młodych ludzi.

- Dziękuję władzom gminy Świdnica za nieustające wsparcie działań schroniska, za obdarzenie zaufaniem i wiarę w sukces placówki. Wielkie podziękowania również dla instytucji współpracujących z nami przy realizacji różnego rodzaju projektów-Wasza profesjonalna pomoc jest nieoceniona. Dziękuję gościom schroniska, tym mniejszym i większym, turystom indywidualnym i grupom zorganizowanym, za to, że chętnie nas odwiedzają i często wracają. To dzięki Wam placówka tętni życiem, Wasze wizyty dodają nam skrzydeł i napawają chęcią do dalszego działania. Oczywiście nie byłoby mowy o sukcesie bez wyjątkowych pracowników, bo to właśnie Wy dbacie o najmniejsze szczegóły, wspaniałą atmosferę i profesjonalną obsługę. Dziękuję Wam. I przede wszystkim za sukcesem schroniska stoi wspaniała osoba, której niestety już nie ma pośród nas, ale jest w Naszych sercach, śp. Magdalena Urbańska. To właśnie Jej działania i wielkie zaangażowane w sprawy placówki pozwoliły na uzyskanie tak świetnego wyniku.”- mówi p.o. Dyrektora Magdalena Bajor.

Schroniska, które wzięły udział w konkursie oceniane były pod kątem, jakości świadczonych usług noclegowych, bogactwa swojej oferty m.in.: usług żywieniowych, transportowych, informacyjnych, turystycznych, różnorodności form spędzania czasu wolnego i rekreacji, estetyki zagospodarowania obiektu i terenów zewnętrznych, a przede wszystkim pod kątem ilości przyjętych gości i udzielonych im noclegów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group