Sobota, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 802
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Złóż wniosek

Sobota, 4 czerwca 2022, 7:13
Autor: red
Świdnica: Złóż wniosek
Fot. UM Świdnica
Do 30 czerwca br. można składać wnioski o przyznanie nagród w dziedzinie kultury.

Uprawionymi do ich składania są: organizacje pozarządowe działające w zakresie kultury w mieście, jednostki kultury i oświaty z terenu miasta, Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Współpracy Międzynarodowej Rady Miejskiej w Świdnicy oraz komórki organizacyjne Urzędu Miejskiego właściwe do spraw kultury oraz ochrony i konserwacji zabytków.

Nagrody indywidualne lub zbiorowe, w formie pieniężnej lub rzeczowej przyznawane
są przez prezydenta miasta wyróżniającym się w twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury, których terenem działania jest Świdnica. Mogą je otrzymać artyści, twórcy, organizatorzy przedsięwzięć kulturalnych, popularyzatorzy kultury oraz pracownicy gminnych jednostek kultury i oświaty.

Wnioski wraz ze stosownymi oświadczeniami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych należy składać w Biurze Obsługi Interesanta - pokój nr 1a Urzędu Miejskiego w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49 lub przesłać na adres: Urząd Miejski w Świdnicy, Referat Kultury, ul. Armii Krajowej 49, 58-100 Świdnica w terminie do 30 czerwca (liczy się data wpływu wniosku do Urzędu Miasta). Uchwała w sprawie nagród jest do wglądu w Referacie Kultury, ul. Długa 33 pokój nr 03 (tel. 74/856 28 36) oraz umieszczona na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Świdnicy: bip.swidnica.nv.pl/swidnica,m,11820,zbior-przepisow-gminnych

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
100%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group