Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 569
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zastruże: Złożyli obietnicę

Czwartek, 31 października 2019, 17:08
Autor: red
Zastruże: Złożyli obietnicę
Fot. UM Żarów
Zuchy z I Zastrużańskiej Gromady Zuchowej „Dzielne Smoki” obiecały mówić prawdę, przestrzegać prawa zucha, pamiętać o swoich obowiązkach i starać się być lepszymi.

Najmłodsze zuchy z I Zastrużańskiej Gromady Zuchowej „Dzielne Smoki” w czwartek, 24 października złożyły obietnicę zuchową, stając się prawdziwymi zuchami i członkami Związku Harcerstwa Polskiego. Obietnicę zuchową poprzedził cykl zbiórek, podczas których kandydaci na zuchów poznali gromadę zuchową oraz Prawo Zucha. Każdy zuch, z rąk swojej drużynowej druhny Darii Filuś po złożeniu obietnicy otrzymał znaczek zucha, legitymację oraz pamiątkę.

Prawo Zucha: Zuch kocha Boga i Polskę, jest dzielny, mówi prawdę, pamięta o swoich obowiązkach, stara się być coraz lepszy, wszystkim jest z zuchem dobrze.

Gromadę prowadzi Daria Filuś, a wspierają ją w działaniu Kama Głąb, Marek Odon oraz Patrycja Biłas. Zbiórki odbywają się w każdy czwartek, w godz. 15.30-17.00 w Szkole Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu. Więcej informacji na stronie: http://zgzdzielnesmoki.blogspot.com/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group