Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 714
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Roztoka: Zmiana lokalizacji dożynek

Czwartek, 25 sierpnia 2022, 11:41
Autor: red
Roztoka: Zmiana lokalizacji dożynek
Fot. UG Dobromierz
Z uwagi na wystąpienie w ostatnich dniach intensywnych opadów deszczu oraz spowodowany tym zły stan murawy i parkingu stadionu sportowego w Roztoce informujemy, że nastąpiła zmiana miejsca organizacji tegorocznych Dożynek Gminnych.

W sobotę, 27 sierpnia uroczystości dożynkowe rozpoczną się o godz. 14:00 Mszą Św. w Kościele Parafialnym w Roztoce. Dalsza część uroczystości odbędzie się na placu przy stawie k/ Zamku w Roztoce.

W programie wydarzenia przewidziano m.in. prezentację wieńców dożynkowych, występ zespołów folklorystycznych Dobromierzanie i Górzanie, pokaz staropolskiego obrzędu żniwnego, pokaz tańca w wykonaniu dzieci z Małego Przedszkola, występ zespołu Salen. Na godzinę 18.00 zaplanowano koncert gwiazdy wieczoru - zespołu MIG, po którym nastąpi ogłoszenie wyników konkursów sołeckich na najpiękniejszą dożynkową dekorację posesji i dożynkowy wypiek. O godzinie 20.00 rozpocznie się zabawa taneczna, którą poprowadzą DJ KrisS i DJ MazzY. Impreza potrwa do północy.

Na uczestników dożynek czekać będą m.in.: stoiska z produktami lokalnymi, rękodziełem, punkt informacyjny KRUS, zaś w ogrodzie przy Plebanii pokaz łucznictwa, strefa dmuchanych zamków i zabaw dla dzieci.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group