Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 922
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Zmiana organizacji ruchu ul. Dworcowa w Żarowie

Sobota, 30 września 2017, 17:44
Autor: red
Żarów: Zmiana organizacji ruchu ul. Dworcowa w Żarowie
Fot. UM Żarów
W związku z rozpoczynającymi się pracami związanymi z przebudowa skrzyżowania ulic Armii Krajowej, Mickiewicza, Dworcowej, Krasińskiego na skrzyżowanie typu rondo (budowa centrum przesiadkowego w Żarowie) i remontem dworca PKP zachodzi konieczność zmiany lokalizacji przystanku autobusowego przy ul. Dworcowej (pętla).

Przystanek autobusowy oraz postój taxi zostaną przeniesiony od dnia 25 września 2017 roku na parking wzdłuż ulicy Dworcowej (w kierunku targowiska). Na parkingu będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się. Zakaz nie będzie dotyczył komunikacji zbiorowej i taxi.

Pojazdy komunikacji zbiorowej będą zatrzymywały się na terenie obecnego parkingu przy ul. Dworcowej zgodnie z przedstawionym planem od 25 września br.

Od dnia 28 września na teren objety pracami budowlanymi w obrębie ul. Dworcowej (pętla) będzie obowiązywał zakaz wjazdu, który nie będzie dotyczył pojazdów mieszkańców tej części ulicy, obsługi budowy dworca PKP, dostawców materiałów do hurtowni budowlanej oraz służb porządkowych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group