Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 637
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Komorów: Zmiana po 30 latach

Piątek, 14 czerwca 2024, 11:21
Autor: red
Komorów: Zmiana po 30 latach
Fot. Gmina Świdnica
Po 30 latach pełnej zaangażowania, ale i kreatywnych pomysłów i wielu wspaniałych przedsięwzięć, pracy na rzecz lokalnej społeczności, decyzję o zasłużonym odpoczynku podjęła dotychczasowa sołtys Komorowa Pani Władysława Łach. W głosowaniu tajnym mieszkańcy Komorowa wybrali Pana Sławomira Zerkę na włodarza wsi Komorów.
- Jestem 58 letnim właścicielem działalności gospodarczej. W Komorowie mieszkam od urodzenia. Ustępująca Pani sołtys, Rada Solecka oraz Radny naszego rejonu byli dla mnie osobistym natchnieniem do zgłoszenia swojej kandydatury na stanowisko sołtysa. Pełna współpraca z Urzędem Gminy, Radą Gminy w zakresie w jakim przewiduje to statut sołectwa, dążenie do realizacji przez gminę założeń odnowy naszej wsi, a w szczególności budowy świetlicy wiejskiej oraz poprawy bezpieczeństwa na drogach przebiegających przez nasze sołectwo, współpraca z organizacjami pozarządowymi działającymi w naszym sołectwie – to moje główne cele jako sołtysa Komorowa – deklaruje Pan sołtys.

Podczas zebrania wyborczego podjęto uchwałę o 11. osobowym składzie Rady Sołeckiej. Serdecznie gratulujemy, życzymy owocnej współpracy i powodzenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group