Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 678
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zmiany w piłkarskiej Polonii

Czwartek, 22 grudnia 2011, 15:45
Aktualizacja: Piątek, 23 grudnia 2011, 19:48
Autor: MDvR
Świdnica: Zmiany w piłkarskiej Polonii
Po prawej prezes Mariusz Witkowski z byłem trenerem Polonii Arturem Sarą
Fot. archiwum
Od nowego roku w III–ligowej Polonii Świdnica szykują się zmiany, zarówno w drużynie, jak i kierownictwie klubu. Dodatkowo wejście na spotkanie ligowe naszego zespołu będzie bezpłatne.

Od nowego roku w naszej drużynie zabraknie już Adama Chmiela i Michała Starczukowskiego, którzy nie przekonali trenera Malczyka swoimi dotychczasowymi występami. Nie porozumieliśmy się także z Dariuszem Filipczakiem (obie strony nie dogadały się w warunkach finansowych), pozytywna wiadomość jest jednak taka, że zostaje z nami Jarosław Lato. Dodatkowo z wypożyczeń powracają Norbert Pierzga i Patryk Marszałek. Kadra zespołu zostanie ogłoszona w drugiej połowie stycznia, jedno jest pewne przede wszystkim potrzeby jest nam napastnik i pomocnik. Ponadto pojawią się nowe twarze w kierownictwie klubu. Wszystko idzie w dobrym kierunku, jesteśmy dobrej myśli – wyznaje Mariusz Witkowski, prezes Polonii Świdnica.

Kolejna ważna zmiana w porównaniu do rundy jesiennej to wycofanie biletów wstępu.

Chcemy, aby wiosną frekwencja na trybunach była większa niż oglądaliśmy to jesienią, zdecydowaliśmy zatem, że wstęp na mecze naszego zespołu będzie darmowy – dodaje Mariusz Witkowski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group