Niedziela, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 1280
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zmiany w urzędzie

Środa, 6 lipca 2022, 7:12
Autor: red
Świdnica: Zmiany w urzędzie
Fot. UM Świdnica
Rozstrzygnięto konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Świdnicy. Została nim Magdalena Urbańska–Malucha.

Magdalena Urbańska-Malucha jest z wykształcenia ekonomistą z ponad 16-letnim stażem pracy jako nauczyciel dyplomowany przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy. Wcześniej pracowała jako specjalista do spraw szkoleń i projektów unijnych w Sudeckim Stowarzyszeniu Inicjatyw Gospodarczych. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Wydział Gospodarki Narodowej na kierunku Zarządzanie i Marketing. Ukończyła także studia doktoranckie na wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ma na swoim koncie także trzy kierunki studiów podyplomowych: Organizacja i Zarządzenie Oświatą w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi, Edukacja i Rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną na Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi oraz Przygotowanie Pedagogiczne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Wałbrzychu. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu m.in. rozwoju umiejętności menadżerskich, komunikacji, zarządzania oświatą, edukacji osób dorosłych, instruktora zawodu.

- Magdalena Urbańska-Malucha swoim bogatym wykształceniem, doświadczeniem zawodowym oraz znajomością niuansów polskiej oświaty spełniła nasze oczekiwania. Wykazuje się wysokimi kompetencjami i zaangażowaniem. Jestem przekonana, że poradzi sobie bardzo dobrze z powierzoną funkcją – mówi Beata Moskal-Słaniewska, prezydent Świdnicy.

Do konkursu na stanowisko zastępcy dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Świdnicy aplikacje złożyły cztery osoby. Komisja konkursowa zarekomendowała osobę Magdaleny Urbańskiej-Maluchy, która spełniła wszystkie niezbędne wymagania kwalifikacyjne określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko i osiągnęła najwyższy wynik w ramach przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej. Posiada wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe w szkolnictwie, wiedzę z zakresu funkcjonowania jednostek oświatowych oraz z zakresu ustawy o finansach publicznych i ustawy o samorządzie gminnym, co stanowi gwarancję samodzielnego, właściwego i rzetelnego wykonywania powierzonych zadań i obowiązków.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
100%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group