Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 828
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wierzbna: Zmywarka za najcięższą dynię

Piątek, 14 października 2016, 7:37
Autor: red
Wierzbna: Zmywarka za najcięższą dynię
Fot. UM Żarów
Konkursy, odkrywanie tajemnic, gry, sadzenie krokusów i dobra zabawa będą towarzyszyły świętu dyni, które zaplanowano na sobotę, 15 października w Wierzbnej.

Główną nagrodą w konkursie na najcięższą dynię jest zmywarka firmy Electrolux.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 14.00 w Wierzbnej przy ulicy Leśnej. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w konkursach na najcięższą dynię, najsmaczniejszą zupę z dyni. Dla dzieci przygotowano konkurs na najładniejszą rzeźbę z dyni. Dynie, potrawy i rzeźby będą przyjmowane w dniu imprezy do godziny 15:00. Laureatów konkursu poznamy około godziny 17:00. Ponadto na odkrywanie tajemnic Wierzbnej zaprasza Bogdan Mucha, archeolog, pracownik GCKiS, a na co dzień opiekun Żarowskiej Izby Historycznej. Goście będą mogli wysłuchać historii o najstarszym murowanym zamku rycerskim, który kiedyś stał w Wierzbnej.

Na wydarzenie zapraszają: Burmistrz Leszek Michalak, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, radna Zuzanna Urbanik, sołtys, Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenie DR Wierzbna, Ochotnicza Straż Pożarna Wierzbna.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group