Niedziela, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 1252
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Znamy starostów

Czwartek, 11 sierpnia 2022, 17:31
Autor: red
Gmina Żarów: Znamy starostów
Fot. UM Żarów
11 września odbędą się Dożynki Gminne w Żarowie coroczne święto plonów. Jak co roku jedną z najważniejszych ról podczas uroczystości pełnić będą starostowie dożynek. Poniżej prezentujemy sylwetki gospodarzy dożynek.

MARTA WĄDOŁOWSKA:

Mieszkanka Mikoszowej, w latach 2011-2019 pełniła funkcję sołtysa, a obecnie aktywnie działa w Radzie Sołeckiej. Prywatnie mama dwójki dzieci Aleksandra 11 lat i Róży 9 lat i żona Łukasza Wądołowskiego. Sama nie posiada gospodarstwa, ale pochodzi z rodziny o takich tradycjach. Tata Pani Marty prowadził pasiekę pszczół Jej pasją jest kosmetologia, skończyła studia w tym kierunku na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Prowadzi swój gabinet kosmetologiczny w Żarowie. Razem z całą rodziną bierze czynny udział w wydarzeniach lokalnych. Jej azylem jest dom i przydomowy ogród kwiatowy.

WOJCIECH WIĄCEK:

Aktywny rolnik, wychowany w gospodarstwie rodzinnym, która ma swoje tradycje i jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Wspólnie z małżonką Edytą prowadzi gospodarstwo rolne w Mielęcinie. Dzięki nieustannemu powiększaniu gospodarstwa, w tej chwili prowadzi produkcję roślinną na pow. 25 ha. Na co dzień pracuje w kopalni "LAPIS" w Łażanach. Ojciec dwójki dzieci. Pan Wojtek aktywnie angażuje się w przedsięwzięcia organizowane na terenie naszej gminy oraz w życie lokalnej społeczności swojej wsi. Wraz ze swoją żoną Edytą, która jest także członkinią Rady Sołeckiej w Mielęcinie, zawsze pomaga innym mieszkańcom i służy swoją radą. Razem nie brakuje im chęci do działania.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group