Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 623
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Znamy terminarz rundy jesiennej okręgówki

Wiadomości: klasa okręgowa
Czwartek, 7 lipca 2011, 11:32
Aktualizacja: 11:57
Autor: MDvR
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Piłkarze występujący w klasie okręgowej swoje zmagania rozpoczną 14 sierpnia, tak jak przed rokiem barw powiatu świdnickiego bronić będzie pięć zespołów: Grom Witków, Zjednoczeni Żarów, Stal Świdnica, Victoria Świebodzice, a także beniaminek LKS Bystrzyca Górna. Aktualny mistrz ligi ekipa AKS–u Strzegom jak wiemy zagra od nowego sezonu w IV–lidze.

Terminarz rundy jesiennej okręgówki

1 kolejka (14.08)
Victoria Świebodzice - Grom Witków
Kryształ Stronie Śląskie - Stal Świdnica
Piast Nowa Ruda - MKS Szczawno Zdrój
Unia Złoty Stok - Pogoń Pieszyce
LKS Bystrzyca Górna - Nysa Kłodzko
Biały Orzeł Mieroszów - Zjednoczeni Żarów
Iskra Jaszkowa Dolna - Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Lechia II Dzierżoniów - Górnik - Boguszów Gorce

2 kolejka (21.08)
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Victoria Świebodzice
Zjednoczeni Żarów - Iskra Jaszkowa Dolna
Nysa Kłodzko - Biały Orzeł Mieroszów
Górnik - Boguszów Gorce - LKS Bystrzyca Górna
Pogoń Pieszyce - Lechia II Dzierżoniów
MKS Szczawno Zdrój - Unia Złoty Stok
Stal Świdnica - Piast Nowa Ruda
Grom Witków - Kryształ Stronie Śląskie

3 kolejka (28.08)
Victoria Świebodzice - Kryształ Stronie Śląskie
Piast Nowa Ruda - Grom Witków
Unia Złoty Stok - Stal Świdnica
Lechia II Dzierżoniów - MKS Szczawno Zdrój
LKS Bystrzyca Górna - Pogoń Pieszyce
Biały Orzeł Mieroszów - Górnik - Boguszów Gorce
Iskra Jaszkowa Dolna - Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Zjednoczeni Żarów

4 kolejka (4.09)
Zjednoczeni Żarów - Victoria Świebodzice
Nysa Kłodzko - Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Górnik - Boguszów Gorce - Iskra Jaszkowa Dolna
Pogoń Pieszyce - Biały Orzeł Mieroszów
MKS Szczawno Zdrój - LKS Bystrzyca Górna
Stal Świdnica - Lechia II Dzierżoniów
Grom Witków - Unia Złoty Stok
Kryształ Stronie Śląskie - Piast Nowa Ruda

5 kolejka (11.09)
Victoria Świebodzice - Piast Nowa Ruda
Unia Złoty Stok - Kryształ Stronie Śląskie
Lechia II Dzierżoniów - Grom Witków
LKS Bystrzyca Górna - Stal Świdnica
Biały Orzeł Mieroszów - MKS Szczawno Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna - Pogoń Pieszyce
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Górnik - Boguszów Gorce
Zjednoczeni Żarów - Nysa Kłodzko

6 kolejka (18.09)
Nysa Kłodzko - Victoria Świebodzice
Górnik - Boguszów Gorce - Zjednoczeni Żarów
Pogoń Pieszyce - Zjednoczeni Ścinawka Średnia
MKS Szczawno Zdrój - Iskra Jaszkowa Dolna
Stal Świdnica - Biały Orzeł Mieroszów
Grom Witków - LKS Bystrzyca Górna
Kryształ Stronie Śląskie - Lechia II Dzierżoniów
Piast Nowa Ruda - Unia Złoty Stok

7 kolejka (25.09)
Victoria Świebodzice - Unia Złoty Stok
Lechia II Dzierżoniów - Piast Nowa Ruda
LKS Bystrzyca Górna - Kryształ Stronie Śląskie
Biały Orzeł Mieroszów - Grom Witków
Iskra Jaszkowa Dolna - Stal Świdnica
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - MKS Szczawno Zdrój
Zjednoczeni Żarów - Pogoń Pieszyce
Nysa Kłodzko - Górnik - Boguszów Gorce

8 kolejka (2.10)
Górnik - Boguszów Gorce - Victoria Świebodzice
Pogoń Pieszyce - Nysa Kłodzko
MKS Szczawno Zdrój - Zjednoczeni Żarów
Stal Świdnica - Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Grom Witków - Iskra Jaszkowa Dolna
Kryształ Stronie Śląskie - Biały Orzeł Mieroszów
Piast Nowa Ruda - LKS Bystrzyca Górna
Unia Złoty Stok - Lechia II Dzierżoniów

9 kolejka (9.10)
Victoria Świebodzice - Lechia II Dzierżoniów
LKS Bystrzyca Górna - Unia Złoty Stok
Biały Orzeł Mieroszów - Piast Nowa Ruda
Iskra Jaszkowa Dolna - Kryształ Stronie Śląskie
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Grom Witków
Zjednoczeni Żarów - Stal Świdnica
Nysa Kłodzko - MKS Szczawno Zdrój
Górnik - Boguszów Gorce - Pogoń Pieszyce

10 kolejka (16.10)
Pogoń Pieszyce - Victoria Świebodzice
MKS Szczawno Zdrój - Górnik - Boguszów Gorce
Stal Świdnica - Nysa Kłodzko
Grom Witków - Zjednoczeni Żarów
Kryształ Stronie Śląskie - Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Piast Nowa Ruda - Iskra Jaszkowa Dolna
Unia Złoty Stok - Biały Orzeł Mieroszów
Lechia II Dzierżoniów - LKS Bystrzyca Górna

11 kolejka (23.10)
Victoria Świebodzice - LKS Bystrzyca Górna
Biały Orzeł Mieroszów - Lechia II Dzierżoniów
Iskra Jaszkowa Dolna - Unia Złoty Stok
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Piast Nowa Ruda
Zjednoczeni Żarów - Kryształ Stronie Śląskie
Nysa Kłodzko - Grom Witków
Górnik - Boguszów Gorce - Stal Świdnica
Pogoń Pieszyce - MKS Szczawno Zdrój

12 kolejka (30.10)
MKS Szczawno Zdrój - Victoria Świebodzice
Stal Świdnica - Pogoń Pieszyce
Grom Witków - Górnik - Boguszów Gorce
Kryształ Stronie Śląskie - Nysa Kłodzko
Piast Nowa Ruda - Zjednoczeni Żarów
Unia Złoty Stok - Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Lechia II Dzierżoniów - Iskra Jaszkowa Dolna
LKS Bystrzyca Górna - Biały Orzeł Mieroszów

13 kolejka (6.11)
Victoria Świebodzice - Biały Orzeł Mieroszów
Iskra Jaszkowa Dolna - LKS Bystrzyca Górna
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Lechia II Dzierżoniów
Zjednoczeni Żarów - Unia Złoty Stok
Nysa Kłodzko - Piast Nowa Ruda
Górnik - Boguszów Gorce - Kryształ Stronie Śląskie
Pogoń Pieszyce - Grom Witków
MKS Szczawno Zdrój - Stal Świdnica

14 kolejka (11.11)
Victoria Świebodzice - Stal Świdnica
Grom Witków - MKS Szczawno Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie - Pogoń Pieszyce
Piast Nowa Ruda - Górnik - Boguszów Gorce
Unia Złoty Stok - Nysa Kłodzko
Lechia II Dzierżoniów - Zjednoczeni Żarów
LKS Bystrzyca Górna - Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Biały Orzeł Mieroszów - Iskra Jaszkowa Dolna

15 kolejka (13.11)
Iskra Jaszkowa Dolna - Victoria Świebodzice
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Biały Orzeł Mieroszów
Zjednoczeni Żarów - LKS Bystrzyca Górna
Nysa Kłodzko - Lechia II Dzierżoniów
Górnik - Boguszów Gorce - Unia Złoty Stok
Pogoń Pieszyce - Piast Nowa Ruda
MKS Szczawno Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie
Stal Świdnica - Grom Witków

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group