Poniedziałek, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 1094
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Zobacz Żarów

Niedziela, 21 sierpnia 2022, 11:19
Autor: red
Żarów: Zobacz Żarów
Fot. UM Żarów
Za nami drugie wydarzenie plenerowe na skwerze Kulmiza, które odbyło się w ramach nowego projektu Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie „Żarów Zmysłów”.

Tym razem możemy podziwiać i zobaczyć piękne fotografie członków Żarowskiego Klubu Fotograficznego na wystawie fotograficznej pt. „Pierwsza”.

- „Pierwsza” to tytuł wystawy, którą do końca września można obejrzeć na skwerze Kulmiza. Jest to drugie wydarzenie w ramach projektu „Żarów Zmysłów”. Mieliśmy już możliwość usłyszenia dawnych dźwięków Żarowa, a dziś mamy możliwość zobaczenia tego co wokół Żarowa się znajduje. Piękno gór, klocki lego, a najlepiej sami Państwo zobaczcie. Wystawa „Pierwsza”, ale nie ostatnia. Serdecznie zapraszam – mówił podczas otwarcia wystawy Tomasz Pietrzyk dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Autorami zdjęć na wystawie są Michał Grzeszczak, Dominika Trestka, Sebastian Tyniecki i Wiesław Szydłowski.

- Za pomocą fotografii można przedstawić świat w niesamowity sposób. Moim zainteresowaniem są klocki Lego, uwielbiam w klocki wplatać nową historię. Kiedy zacząłem chodzić na Żarowski Klub Fotograficzny zacząłem eksperymentować z fotografią. Warto uczęszczać na zajęcia, na których można uzyskać bardzo dużo cennych porad. Wszystkim, którzy się wahają polecam – mówił autor zdjęć Michał Grzeczak.

- Uważam, że moje najlepsze zdjęcia są to fotografie z koncertów. Jak zrobić ładne zdjęcie? Jak ja to mówię po prostu pstryk… Każdy musi sam wyczuć, bo każdy ma swoje oko i inaczej postrzega rzeczywistość – mówił Sebastian Tyniecki, również autor zdjęć na wystawie fotograficznej.

Już jutro (sobota 20 sierpnia) ostatnie wydarzenie w ramach projektu „Żarów Zmysłów”. Zapraszamy na skwer Kulmiza, w godz. 10.00-13.00 odbędą się warsztaty ceramiczne - biżuteria, sztuka użytkowa. Zajęcia skierowane do dzieci w wieku powyżej 7 lat. Warsztaty prowadzi Magdalena Sienicka.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group