Środa, 17 lipca
Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Czytających: 981
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Zostań wolontariuszem na Strzegom Horse Trials

Sobota, 10 marca 2012, 2:42
Aktualizacja: 2:43
Autor: red.
Strzegom: Zostań wolontariuszem na Strzegom Horse Trials
Fot. organizator
Strzegom Horse Trials to największe w tej części Europy zawody jeździeckie we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego. W tym roku Puchar Świata zostanie zorganizowany po raz dziesiąty. Zawody odbędą się w terminie od 31 maja do 3 czerwca na hipodromie w Morawie koło Strzegomia.

Równolegle z przygotowaniami do zawodów uruchomiony został społeczny program wolontariatu.

Sprawna organizacja tej imprezy wymaga zaangażowania około 150 wolontariuszy. Poszukujemy osób do pomocy w biurze zawodów, punktach informacyjnych, obsłudze informatycznej, przy konkursie ujeżdżenia, przy sędziowaniu terenowym, roznoszeniu ulotek oraz wielu innych zajęciach – mówi Marta Wójcik, koordynator projektu.

Program Wolontariatu Strzegom Horse Trials został uruchomiony w 2007 roku. W organizację pięciu edycji strzegomskich zawodów zaangażowało się w sumie ponad 300 wolontariuszy. Wolontariuszem może zostać każda pełnoletnia osoba. Wystarczy zarejestrować się w bazie danych przez wypełnienie formularza na stronie www.worldcupstrzegom.pl oraz zarezerwować sobie czas w terminie od 28 maja do 3 czerwca. Zgłoszenia przyjmowane są do końca kwietnia. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.worldcupstrzegom.pl w zakładce Wolontariusze.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group