Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 987
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: ZUS zaprasza na Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych

Środa, 14 maja 2014, 10:41
Aktualizacja: 10:42
Autor: red.
Dyżury ekspertów, porady, ulotki, doradcy z zaprzyjaźnionych instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych – to wszystko świdnicki Inspektorat ZUS zaplanował na 21 maja. Po raz kolejny zapraszamy zainteresowanych klientów na Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych.

Dni otwarte w Zakładzie są już coroczną tradycją. Celem tej akcji jest rozpowszechnienie wiedzy na temat praw osób niepełnosprawnych w kontekście ubezpieczeń społecznych i nie tylko. Po raz kolejny zaprosiliśmy do współpracy zaprzyjaźnione instytucje: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, Powiatowy Urząd Pracy i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Na dyżur doradców zapraszamy do siedziby Inspektoratu (ul. Saperów 29) 21 maja w godz. 10:00-12:00.

- W tym dniu odwiedzą nas także wyjątkowi goście, uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych. Zaproszony konsultant z Ośrodka Pomocy Społecznej opowie o aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, a przedstawiciele ZUS przybliżą zasady przyznawania świadczeń – mówi Dorota Kamińska, kierownik Inspektoratu ZUS w Świdnicy.

Na stronie internetowej: http://www.zus.pl/files/Informator_2014.pdf jest dostępny Informator dla osób niepełnosprawnych opracowany przez ZUS i Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON). Można go też znaleźć na salach obsługi klientów ZUS.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group