Szkoła Podstawowa nr 8 przy ulicy Wałbrzyskiej po raz kolejny gościła młodych adeptów mini– siatkówki. Tym razem były to dwójki dziewcząt świdnickich szkół podstawowych. Rozgrywki odbyły się 12 marca.
Podczas parogodzinnych zmagań wyłoniono zwycięską drużynę dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Świdnicy w składzie Urszula Grymek, Klaudia Jankowiak, Krystyna Tomczak, Daria Filuś oraz Karolina Jodłowska. Kolejność zwycięskich drużyn przedstawiała się następująco: I miejsce - SP 6, II miejsce - SP 8, III miejsce - SP 4, IV miejsce- SP 1, V miejsce – SP 105. Najlepszymi zawodniczkami okazały się kolejno: Marysia Michalik, Weronika Klarecka, Ula Grymek oraz Aleksandra Drzęźla. Zwycięskie drużyny otrzymały piękne puchary i dyplomy. Wszystkim uczestniczkom oraz opiekunom serdecznie gratulujemy i dziękujemy.
Używamy niezbędnych cookies do działania serwisu oraz opcjonalnych cookies preferencji, analityki, treści zewnętrznych i pomiaru reklam. Można zaakceptować wszystko, odrzucić opcjonalne albo dostosować ustawienia.
Polityka prywatności i cookies
Ustawienia cookies
Zarządzaj zgodami
Niezbędne cookies są wymagane do działania serwisu. Opcjonalnie można włączyć preferencje, analitykę Google, osadzone treści zewnętrzne oraz pomiar reklam.
Niezbędne
Logowanie, bezpieczeństwo, sesja oraz zapis decyzji o cookies.
Zawsze aktywne
Preferencje
Zapamiętanie ustawień interfejsu itp.
Analityka
Pomiar ruchu w Google Analytics po uzyskaniu zgody.
Treści zewnętrzne
Osadzone mapy Google, filmy YouTube i materiały Facebook.
Reklamy i pomiar
Google AdSense, ograniczanie ponownego wyświetlenia oraz pomiar skuteczności reklam.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.