Zwycięzca konkursu „Sportowa Świdnica 2012”
Audio
Czytaj na głos
Dobra praca popłaca. W poniedziałek w samo południe przekazana została nagroda dla zwycięzcy konkursu fotograficznego Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – "Sportowa Świdnica 2012", którym okazał się nasz były redakcyjny kolega Wiktor Bąkiewicz.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.