Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1001
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Zwycięzca Pucharu Świata już w Strzegomiu?

Piątek, 11 czerwca 2010, 13:55
Aktualizacja: 13:59
Autor: MDvR
Strzegom: Zwycięzca Pucharu Świata już w Strzegomiu?
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Do strzegomskich zawodów Pucharu Świata pozostało coraz mniej czasu. Impreza rozgrywana w „stolicy granitu” jest na tyle ważna, że może przesądzić o zdobyciu tytułu mistrzowskiego we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego.

Tegoroczny cykl zawodów Pucharu Świata rozgrywany jest na nowych zasadach. W tym sezonie zwycięzcę nie wyłonią finałowe zawody, a liczba zgromadzonych punktów podczas całego cyklu. Brane pod uwagę będą dwa najlepsze wyniki. Tegoroczny Puchar Świata składa się z 12 imprez rozgrywanych na czterech kontynentach. Rozpoczęły go w marcu zawody w Tallahassee w USA, a całe zmagania zakończą się w sierpniu w niemieckim Schenefeld.

Strzegomskie zawody wyłonią zwycięzcę Pucharu Świata, jeśli na najwyższym stopniu podium stanie 27 czerwca Michael Jung z Niemiec bądź reprezentant Wielkiej Brytanii Oliver Townend. Obaj zawodnicy mają na swoim koncie po jednym zwycięstwie pucharowym i dołożenie kolejnego będzie równoznaczne ze zdobyciem maksymalnej ilości punktów, jeśli chodzi o klasyfikację dwóch najlepszych wyników w trakcie całego sezonu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group