Czwartek, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 1348
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piotrowice Świdnickie: Zwycięzca z Piotrowic

Piątek, 14 lipca 2023, 15:23
Autor: red
Piotrowice Świdnickie: Zwycięzca z Piotrowic
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Radosław Mentel z Piotrowic Świdnickich został laureatem etapu regionalnego Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. Będzie reprezentował gminę i region w etapie wojewódzkim.

W środę, 12 lipca w siedzibie Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Świdnicy odbyło się podsumowanie etapu regionalnego XX edycji Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. Nagrodę za pierwsze miejsce odebrał Radosław Mentel z Piotrowic Świdnickich. W uroczystości wziął również udział burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz.

Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne realizowany jest od 2003 roku w ramach działań na rzecz zmniejszenia liczby wypadków i chorób zawodowych rolników.

Celem konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym. Skierowany jest do właścicieli gospodarstw indywidualnych, z których przynajmniej jeden z właścicieli jest objęty ubezpieczeniem społecznym rolników. Udział w konkursie mogą wziąć zarówno duże, jak i małe gospodarstwa rolne.

Współorganizatorami konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwowa Inspekcja Pracy, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group