Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1314
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Życzenia dla naszych Czytelników

Sobota, 24 grudnia 2011, 13:06
Aktualizacja: Wtorek, 27 grudnia 2011, 17:11
Autor: Ika
Świdnica: Życzenia dla naszych Czytelników
Fot. red
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć naszym czytelnikom życzenia: świąt spędzonych w gronie bliskich osób, spełnienia życzeń opłatkowych, spokoju, optymizmu i siły do pokonywania trudności w Nowym Roku, wiary, nadziei, miłości.

Specjalnie dla naszych czytelników życzenia przesłali nam:

Wojciech Murdzek Prezydent Świdnicy:Mieszkańcom Świdnicy, Czytelnikom portalu Świdniczka.com życzę bożonarodzeniowej radości, wielu świątecznych spotkań z bliskimi oraz zbliżenia oddalonych serc.
Niech 2012 roku obfituje we wzajemną życzliwość i pozwoli Państwu na patrzenie na rzeczywistość z nadzieją i ufnością. 

ks. biskup Igancy Dec:Znajdziecie Niemowlę, owinięte w pieluszki i leżące w żłobie (Łk 2,12)

Błogosławiony Jan Paweł II, podczas Pasterki w roku 2002, powiedział słowa: „Niemowlę leżące w ubóstwie żłóbka: oto znak Boga. Mijają wieki i tysiąclecia, ale znak pozostaje i jest wymowny również dla nas, mężczyzn i kobiet trzeciego tysiąclecia. Jest to znak nadziei dla całej rodziny ludzkiej; znak pokoju dla tych, którzy cierpią z powodu wszelkiego rodzaju konfliktów; znak wolności dla biednych     i uciśnionych; znak miłosierdzia dla tych, którzy zamknięci są w błędnym kole grzechu; znak miłości i pocieszenia dla każdego, kto czuje się samotny i opuszczony. Jest to znak mały i kruchy, uniżony i milczący, ale bogaty w moc Boga, który stał się człowiekiem”. 
Stojąc w milczeniu wraz z Maryją Dziewicą przed Słowem Przedwiecznym, które dla nas stało się Ciałem, ślemy wszystkim Ludziom Dobrej Woli najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne. Niech Kościół, w którym żyje i działa Chrystus, staje się dla nas na co dzień domem, a Boże Błogosławieństwo towarzyszy nam      w Roku Pańskim 2012.
 Z pozdrowieniem świątecznym i noworocznym ks. Biskup Ignacy Dec

Jacek Domejko Dyrektor SP ZOZ w Świdnicy:Z okazji  zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia 
oraz nadchodzącego Nowego 2012 Roku 
w imieniu pracowników SP ZOZ w Świdnicy składamy naszym pacjentom życzenia przeżywania tych wspaniałych chwil w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze.
Życzymy Świąt dających radość i odpoczynek, aby każdy z Nas znalazł swoje miejsce przy wigilijnym stole, by spełniły się najskrytsze marzenia. Nowy Rok niech będzie dla Państwa czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń. Niech zdrowie i szczęście  nigdy Państwa nie opuszczą a wiara i nadzieja codziennie dodają sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów.

Violetta Kalin, dyretktorka MOPS-u:„Zawsze ilekroć się uśmiechasz do swojego brata i wyciągasz do niego rękę,zawsze wtedy jest Boże Narodzenie”
Tymi słowami  Matki Teresy z Kalkuty chcielibyśmy się  podzielić się z Państwem i życzyć ,    aby nastrój jaki towarzyszy nam Wszystkim w czasie Świąt  Bożego  Narodzenia trwał cały rok.
                                                                               
Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy

Anna Zalewska:
Drodzy Mieszkańcy Powiatu Świdnickiego, Czytelnicy portalu Swidniczka.com,życzę Wam radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w serdecznym gronie oraz wszelkiej pomyślności, szczęścia, zdrowia i sukcesów w Nowym Roku.

Anna Zalewska,Poseł na Sejm RP VII kadencji

Tomasz Jamróg dyrektor ŚOK:Zdrowych, rodzinnych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz obfitości łask Bożych w Nowym Roku 2012

Paulina Lenda:Wszystkim czytelnikom swidniczki.com, ale i samej sobie chciałabym życzyć po prostu, aby te święta były spokojne.Bez większych kłótni, wypominania żali i przeszłości oraz bez zamartwiania się o przyszły rok.
A do tego wszystkiego - dużo ciepła, ogromu miłości i szampańskiej zabawy sylwestrowej!

Starosta Zygmunt Worsa i przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Sołtys:
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. Niech radość, wewnętrzny spokój, i wyjątkowa atmosfera towarzyszy Państwu każdego dnia, a nadchodzący Nowy Rok obfituje w sukcesy osobiste oraz przyniesie wiele satysfakcji.

Marek Michalak, rzecznik praw dziecka

Drodzy Mieszkańcy Świdnicy!Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas. Przy jednym stole zasiadają całe rodziny, dzielą się opłatkiem i zapominają o dawnych urazach i niechęciach. Mam nadzieję, że te wspólnie spędzone chwile przyniosą wiele radości i umocnią rodzinne więzy. Wierzę także, że pod choinką znajdzie się moc prezentów – tych drobnych świątecznych skarbów, które przywracają wiarę w Świętego Mikołaja nawet dorosłym. Życzę Wam, Moi Drodzy, aby Święta były czasem uśmiechu i miłości, a przyszły rok obfitował w sukcesy. Jestem przekonany, że każdy z kolejnych 365 dni będzie radosny. Wszystkiego dobrego w Nowym 2012 Roku!
Gorąco pozdrawiam wszystkich mieszkańców mojego rodzinnego miasta, wierząc że w Święta spełnią się wszystkie, nawet te najbardziej skrywane marzenia

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group