Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 1368
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Żyją pełną piersią

Piątek, 8 października 2021, 15:45
Autor: red
Świebodzice: Żyją pełną piersią
Fot. organizatorzy
Już 16. X. o godz.11.00 zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach na kobiecy event promujący profilaktykę raka piersi.

W tym dniu, przy ogromnym wsparciu wspaniałych kobiet, dotkniemy tematów ważnych dla Pań w każdym wieku. Zadbamy o zdrowie i dobre samopoczucie. Wspólnie pokażemy, że każda z nas jest piękna, a razem mamy moc do walki z chorobami i trudnościami.

W tym dniu odbędą się: wykłady profilaktyczne, prorozwojowe rozmowy, szczypta ajurwedy, metamorfozy, porady wizażystek, stylizacja oka, brafitterka i pokaz mody. Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa fotografii Rafała Guzika, jak również pokaz Estery Grabarczyk „Ja i Słowiański Jedwab " .

Uwolnimy też naszą szafę na jesień! Charytatywna 'Jesienna Szafa' wspomoże Fundację PRO Femina, a dziewczyny wrócą do domu z nowymi ciuszkami. Nadmiar zebranych rzeczy zostanie przekazany do Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Wałbrzychu.

„Pełną Piersią” to wyjątkowa okazja do spotkania kobiet i połączenia naszych mocy w tak ważnym celu, jakim jest profilaktyka oraz walka z rakiem piersi.

Bądźmy razem w ty dniu!
Zapraszamy z całego serca.
Aneta Sterna Funaberia & Katarzyna Woźniak MDK Świebodzice.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group