Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 556
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Żywność trafia do potrzebujących

Środa, 5 kwietnia 2017, 7:36
Autor: red
Żarów: Żywność trafia do potrzebujących
Fot. UM Żarów
Żarowski Ośrodek Pomocy Społecznej od kilkunastu lat realizuje Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, którego celem jest rozpowszechnianie żywności wśród osób najbardziej potrzebujących.

Z programu korzysta co roku kilkaset osób z terenu gminy Żarów, do których trafiają artykuły skrobiowe, mleczne, warzywne i owocowe, mięsne, a także cukier i olej. Realizację programu w gminie Żarów wspiera liczna grupa zaangażowanych: sołtysi wsi, Spółdzielnia Socjalna "Raz, Dwa, Trzy", Zespół Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Pan Ryszard Dyduch, który od lat nie szczędzi czasu i sprzętu, aby żywność trafiła do Żarowa. Bardzo za ten trud dziękuję. Cudownie, że niezmiennie od lat możemy na Was liczyć. Dziękując za wsparcie, z wielką przyjemnością dzielimy się wynikami kontroli programu.

Kontrola programu Pomoc Żywnościowa

W dniu 24 marca 2017 roku Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie został skontrolowany przez specjalistę ds. projektów Panią Malwinę Grudzień z Banku Żywności we Wrocławiu w przedmiocie realizacji programu. Zgodnie z protokołem pokontrolnym czytamy: "Administracja i magazynowanie prowadzone w sposób prawidłowy według wytycznych i umowy. Brak zaleceń pokontrolnych".

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group