Sobota, 31 października
Imieniny: Augusta, Krzysztofa
Czytających: 583
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żywność trafia do potrzebujących

Wiadomości: Żarów
Środa, 5 kwietnia 2017, 7:36
Autor: red
Fot. UM Żarów
Żarowski Ośrodek Pomocy Społecznej od kilkunastu lat realizuje Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, którego celem jest rozpowszechnianie żywności wśród osób najbardziej potrzebujących.

Z programu korzysta co roku kilkaset osób z terenu gminy Żarów, do których trafiają artykuły skrobiowe, mleczne, warzywne i owocowe, mięsne, a także cukier i olej. Realizację programu w gminie Żarów wspiera liczna grupa zaangażowanych: sołtysi wsi, Spółdzielnia Socjalna "Raz, Dwa, Trzy", Zespół Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Pan Ryszard Dyduch, który od lat nie szczędzi czasu i sprzętu, aby żywność trafiła do Żarowa. Bardzo za ten trud dziękuję. Cudownie, że niezmiennie od lat możemy na Was liczyć. Dziękując za wsparcie, z wielką przyjemnością dzielimy się wynikami kontroli programu.

Kontrola programu Pomoc Żywnościowa

W dniu 24 marca 2017 roku Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie został skontrolowany przez specjalistę ds. projektów Panią Malwinę Grudzień z Banku Żywności we Wrocławiu w przedmiocie realizacji programu. Zgodnie z protokołem pokontrolnym czytamy: "Administracja i magazynowanie prowadzone w sposób prawidłowy według wytycznych i umowy. Brak zaleceń pokontrolnych".

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group