Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 579
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: "074" lekiem na długie, grudniowe wieczory

Wtorek, 3 grudnia 2013, 12:13
Aktualizacja: 12:16
Autor: red.
Świdnica: "074" lekiem na długie, grudniowe wieczory
Fot. użyczone
Kolejny numer bezpłatnego magazynu "074" tradycyjnie przynosi propozycje spędzenia wolnego czasu w Świdnicy i okolicach. Propozycje tym cenniejsze im dłuższe wieczory. Mimo zbliżających się Świąt będzie działo się naprawdę dużo.

Tradycyjnie już w Świdnicy obfitość wydarzeń teatralnych, jednak w grudniu króluje przede wszystkim premierowy spektakl grupy Alchemii Teatralnej: "Nasza Trzecia be", na który wszystkie bilety są już wyprzedane. Podobno kolejna okazja będzie w styczniu! Oprócz tego, zapowiedzi spektakli "Zrozumieć H.", "Pod niemieckimi łóżkami" i innych. Szczegóły w numerze.

Muzyczne przeżycia różnego gatunku czekają w okolicy: Jazzanova we Wrocławiu, Akurat w Dzierżoniowie, Farben Lehre i Trebunie Tutki w Jaworze. W Świdnicy natomiast będzie można zabrać dzieci na muzyczne spotkanie edukacyjne "Poranek Muzyczny: Zaśpiewajmy przy choince".

Grudzień obrodził również w zawody sportowe i mecze ligowe wielu dyscyplin. Polecamy m.in. V Międzynarodowe Zawody Pływackie, Mistrzostwa Dolnego Śląska w Akrobatyce Sportowej, Turniej Karate Kyokushinkay, XXI Świdnicki Festiwal Tańca, Świąteczny Charytatywny Turniej Piłki Halowej.

Jeszcze więcej zapowiedzi, z kompletem informacji, można oczywiście znaleźć w papierowej edycji "074", która od piątku jest dostępna w Świdnicy w Informacji Turystycznej a od dziś także w innych punktach na terenie miasta (pełna lista: www.sok.com.pl/074info/074-dystrybucja/).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group