Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 941
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: 1 procent na rzecz małej Zuzi?

Piątek, 8 lutego 2013, 13:05
Aktualizacja: 14:31
Autor: red.
Świdnica: 1 procent na rzecz małej Zuzi?
Fot. użyczone
Urodziłam się 19 czerwca 2009 roku – zdrowa i sprawna (otrzymałam 10 pkt.w skali Apgar). W ósmym miesiącu życia stwierdzono u mnie wodogłowie wewnętrzne nieaktywne i opóźnienie psychoruchowe oraz padaczkę. A ostatnio średni niedosłuch. Siedzę samodzielnie z podparciem, nie chodzę, ale moi rodzice robią wszystko co w ich mocy, aby mnie tego nauczyć.

Od kwietnia 2011 roku robię postępy, zaczęłam obracać się z pleców na brzuch i z powrotem. Codzienna rehabilitacja przynosi duże efekty, coraz dłużej potrafię utrzymać równowagę oraz podtrzymywana stawiam pierwsze kroki. Mówię pojedyncze sylaby. Mimo wszystko jestem pogodną i uśmiechniętą dziewczynką. Codziennie jestem rehabilitowana ruchowo w przychodni rehabilitacyjnej oraz uczęszczam na terapie logopedyczną i zajęciową. Dzięki Państwa hojności za zebrane pieniądze, mogłabym być rehabilitowana przez dobrych specjalistów. Dochody moich rodziców są zbyt niskie, aby pokryć wszystkie koszty związane z moją chorobą.

Podaruj 1% dla Zuzanny Anny Strzelczyk

Podatnik, który chce się podzielić 1% swojego podatku z organizacją pożytku publicznego, nie musi dokonywać żadnych wpłat na jej konto. Wystarczy jedynie podczas składania corocznego zeznania podatkowego wypełnić w formularzach PIT (36,36L,37,38,39) odpowiednie rubryki podając kwotę nie przekraczającą 1% wyliczonego podatku oraz KRS 0000037904 w rubryce „informacje uzupełniające”(w pozycji cel szczegółowy 1%) należy wpisać 11966 Strzelczyk Zuzanna Anna to ważne, bo bez tej informacji, datek nie trafi na moje subkonto. 1% to Państwa pieniążki, które normalnie trafią do budżetu państwa, a tak mogą bezpośrednio trafić do dzieci chorych tak, jak ja.

Dziękuje bardzo za okazanie dobrego serca. Więcej o mnie na mojej stronie www.zuziastrzelczyk.smyki.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group