Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 531
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: 13. miejsce w Paryżu

Sobota, 12 grudnia 2015, 10:52
Aktualizacja: 22:32
Autor: opr.red.
Świdnica: 13. miejsce w Paryżu
Fot. użyczone
W dniach od 4 do 6 grudnia 2015r. odbyły się w Paryżu Mistrzostwa Świata WDC 2015 w Disneyland Resort Paris. Można krótko powiedzieć: najlepsi sędziowie (wielokrotni mistrzowie Świata i Europy), najlepsza muzyka i najlepsze tancerki i tancerze.

Taka zresztą argumentacja rozbrzmiewała przed każdym blokiem tanecznym, jednym dodawała pewności, innym uginała nogi, nikogo nie pozostawiała obojętnym. W Paryżu w Mistrzostwach Świata WDC w turnieju wzięli udział jako reprezentanci Polski Państwo Anna i Tomasz Wojasowie, aktualni Mistrzowie Polski w Tańcach Standardowych w kategorii senior ower 40. Pary rywalizowały w tańcach standardowych i latynoamerykańskich oraz wielu innych stylach tanecznych. Z całego świata zjechali się tancerze i miłośnicy tańca, by obejrzeć ten piękny spektakl. W kategorii World Over 40 Senior Ballroom (taniec standardowy) Państwo Anna Wojas ( nauczycielka I LO) i Tomasz Wojas wytańczyli 13 miejsce.

W tej kategorii startowało blisko 50 par. Jest to wielki sukces w debiucie na Mistrzostwach Świata i para nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, a właściwie nie postawiła ostatniego kroku. Para wspaniale reprezentowała i promowała przez swój taniec Polskę , Świdnicę i I LO. Gratulujemy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group