Środa, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 774
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: 3. edycja Muzyka Mi Leży za nami

Czwartek, 7 września 2023, 13:59
Autor: red
Świdnica: 3. edycja Muzyka Mi Leży za nami
Fot. Marcin Trzpiot
W ostatni weekend sierpnia zakończyła się kolejna odsłona cyklu koncertów plenerowych realizowanych przez Świdnicki Ośrodek Kultury i Klub Łaźnia w Parku Centralnym. Podczas 5 tegorocznych wydarzeń, na scenie pojawiło się ponad 30 artystów a na widowni około 600 gości.

Muzyka Mi Leży prezentuje przede wszystkim lokalnych wykonawców, tworzących szerokie spektrum gatunków od bluesa przez country, etno, house, hip-hop, metal, pop, rock po synthpop. Zapoczątkowany na dziedzińcu Wieży Ratuszowej w trakcie obostrzeń sanitarnych w 2021 roku, w kolejnych latach cykl zadomowił się na scenie plenerowej Klubu Łaźnia i stale się rozwija, przyciągając co raz więcej artystów i gości.

Do tej pory w ramach Muzyka Mi Leży można było zobaczyć i usłyszeć takich wykonawców jak: Pielesze, DSW, Bluefaces, Healer/Slime, Something Like boston, Verde, Widuto, Srednusha, H.A.F.T., Arthur Samuel, Ślad, Akademia Rozwoju Talentów, Młodzieżowy Dom Kultury, Toxide, Hortus, FanKlub, Kminek, LoftY/ciiicho feat Zuza Baum, Just Healer, Nullizmatyk, RaF Band, wokalistki konkursu wokalnego (kolejność chronologiczna).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group