Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 943
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: 3. urodziny WTZ–u

Sobota, 17 grudnia 2016, 19:11
Aktualizacja: 19:12
Autor: red
Strzegom: 3. urodziny WTZ–u
Fot. UM Strzegom
Strzegomski Warsztat Terapii Zajęciowej ma już 3 lata. Urodziny były pełne niespodzianek.

- Dzień rozpoczęliśmy bardzo czarodziejsko - pokazem magii i iluzji. Dwoje uczestników warsztatu spróbowało swoich sił na miejscu magika, co nie było łatwym zadaniem.

Wielu wrażeń dostarczyły nam wyczarowane prawdziwe zwierzęta: królik i gołębie. Następnie po krótkiej przerwie, w czasie której odsłuchaliśmy reportażu z Radia Sudety na temat pracy w WTZ w Strzegomiu, który przeprowadził z nami przesympatyczny Leonard Jakuszczonek, przystąpiliśmy do konkursu "Strzegom moje miasto, moja gmina". Uczestnicy zostali podzieleni na trzy drużyny i przystąpili do działania. Do ułożenia była rozsypanka wyrazowa, puzzle, krzyżówki, wykreślanka, kolorowanie herbu naszego miasta z użyciem odpowiednich kolorów.

- Każdy uczestnik był zaangażowany w konkurs, któremu towarzyszyło wiele emocji. Wszyscy zawodnicy otrzymali granitowe serduszka, wykonane przez Jerzego Zysk. Na zakończenie odśpiewaliśmy sobie 100 lat i posmakowaliśmy pysznego tortu malinowo-śmietankowego. To były niezwykłe urodziny… - podkreśla Sabina Kubacka, kierownik warsztatu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group