Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 975
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: 50–ciu przedsiębiorców uczestniczyło w inauguracji Sudeckiego Klubu Pracodawców

Sobota, 28 września 2013, 9:08
Aktualizacja: 9:11
Autor: red.
Sudecki Związek Pracodawców zainicjował cykliczne spotkania członków pod nazwą Sudecki Klub Pracodawców. Inauguracja odbyła się w Restauracji Książęcej w Zamku Książ i utrzymana była w konwencji wieczornej kolacji, tak by stworzyć dogodny klimat do rozmów pomiędzy przedsiębiorcami.

- Wiemy, że nasi członkowie choć z widzenia się znają, to nie zawsze ze sobą rozmawiają. Chcemy, aby te spotkania oprócz tematów wiodących, które będą nam towarzyszyć, integrowały naszych członków. Liczymy że będą ze sobą rozmawiać i nawiązywać współpracę - mówi Artur Mazurkiewicz, prezes Sudeckiego Związku Pracodawców.

Spotkania odbywać się będą cyklicznie w każdy ostatni czwartek miesiąca. Na każdym z nich zostanie zaprezentowane konkretne zagadnienie, omawiane podczas krótkich prezentacji. Ale przede wszystkim są to spotkania towarzyskie i rozmowy sprzyjające prowadzeniu interesów pomiędzy członkami związku, których stale przybywa. Powołanie Klubu jest odpowiedzią na potrzebę stworzenia platformy wymiany doświadczeń,
kontaktów biznesowych oraz poruszenia istotnych dla pracodawcy zagadnień.

- Chcielibyśmy, aby z czasem na naszych comiesięcznych spotkaniach gościli również przedstawiciele instytucji publicznych, takich jak Urząd Marszałkowski, Urząd Skarbowy czy ZUS. Pozwoliłoby to na wyjaśnienie wielu wątpliwości i pogłębienie wiedzy na ważne tematy - powiedział Marcin Kowalski, Wiceprezes Zarządu Sudeckiego
Związku Pracodawców.

- Coraz więcej firm przystępuje do naszego związku. Wydaje mi się, że wynika to z faktu, iż pracodawcy poczuli chęć integrowania się. Nie wiem, czy miał na to wpływ kryzys czy pseudokryzys ale na pewno jest ta chęć zrzeszania się. My staramy się stworzyć ciekawą i konkretna ofertę dla pracodawców, którzy wiedzą, czego mogą oczekiwać po przystąpieniu - dodaje Prezes Związku.

Uczestnicy spotkania mieli okazję przedstawić swoje potrzeby i pomysły dotyczące działalności Związku. Efekt badania zostanie zaprezentowany na kolejnym spotkaniu Klubu, na który bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich członków Związku oraz osoby zainteresowane dołączeniem do nas.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group