Środa, 22 marca
Imieniny: Bogusława, Katarzyny
Czytających: 1037
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: 90–lecie Rajdu Polski w Galerii Victoria

Wtorek, 25 października 2011, 18:33
Aktualizacja: Środa, 26 października 2011, 9:07
Autor: red.
Wałbrzych: 90–lecie Rajdu Polski w Galerii Victoria
Fot. red.
W Galerii Victoria odbyły się obchody jubileuszu 90–lecia Rajdu Polski. Do Wałbrzycha przyjechał m.in. Krzysztof Hołowczyc.

Galeria Victoria po raz kolejny przygotowała dla swoich klientów nie lada niespodziankę. Tym razem z okazji urodzin Galerii Victoria, zorganizowane zostało spotkanie z Andrzejem Borowczykiem, najsłynniejszym polskim komentatorem Formuły 1 oraz Krzysztofem Hołowczycem, Maciejem Wisławskim i innymi kierowcami rajdowymi. Wśród zaproszonych gości znalazł się również Robert Jagła, który jest między innym Wiceprezesem Zarządu Automobilklubu Sudeckiego w Świdnicy. W ramach obchodów odbył się też koncert zespołu The Kuks Band.

Wizyta rajdowców w Wałbrzychu nie była dziełem przypadku. W tym roku przypada jubileusz 90 lat Rajdu Polski (1921 – 2011). Należy pamiętać, że Rajd Polski jest drugim, po rajdzie Monte Carlo, najstarszym rajdem samochodowym organizowanym w Europie.
- Hołowczyc, Wisławski i inni – to rzadka okazja, by w Wałbrzychu zobaczyć takie osobistości – mówi Wiktor Gądkiewicz. – Rocznicę galerii na pewno można uznać za udaną.

W Galerii Victoria przez niemal cały tydzień można było oglądać samochody rajdowe, które w latach poprzednich brały udział w Rajdzie Polski. Oczywiście uroczystość nie odbyłaby się bez pomocy Muzeum Sportów Motorowych, Górnictwa i Turystyki J.M. Mazur.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group