Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 1324
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Akt wandalizmu

Niedziela, 1 maja 2022, 9:43
Aktualizacja: 10:44
Autor: red
Świebodzice: Akt wandalizmu
Fot. UM Świebodzice
Uruchomienie fontanny – niezwykłej atrakcji wodnego placu zabaw w Parku Sportowym na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach zostanie opóźnione o kilka tygodni.

Skutkiem niewłaściwego i nieodpowiedzialnego zachowania osób, które, nie tylko nie dbają o dobro wspólne, a wręcz je dewastują, jest 6 sztuk zniszczonych reflektorów fontannowych LED. Do czasu ich wymiany na nowe, uruchomienie fontanny jest niemożliwe.

Niestety powstałe zniszczenia to nie tylko odebranie Mieszkańcom możliwości korzystania z atrakcji, ale również duże koszty związane z naprawą (jeden reflektor to 4,5 tys. zł, całkowity koszt wymiany zniszczonego oświetlenia 30 tys. zł). Ponadto do czasu uruchomienia obiektu nie jesteśmy w stanie sprawdzić, czy akty wandalizmu nie spowodowały również uszkodzenia dysz fontannowych.

Po raz kolejny zwracamy się z apelem o dbanie o wspólne dobro i zapobieganie dalszym aktom wandalizmu na terenie Świebodzic. Nie dopuśćmy, aby kilka osób swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem, niszczyło nasze miasto.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group