Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 992
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Alkomaty zbliżeniowe dla świdnickiej policji

Piątek, 25 lipca 2014, 11:15
Aktualizacja: Sobota, 26 lipca 2014, 11:53
Autor: red.
Świdnica: Alkomaty zbliżeniowe dla świdnickiej policji
Fot. archiwum
Funkcjonariusze świdnickiej Komendy Powiatowej Policji świętowali w czwartek (24 lipca) 95. Rocznicę powstania Policji Państwowej. Z tej okazji prezydent Świdnicy, Wojciech Murdzek przekazał funkcjonariuszom trzy bezustnikowe testery alkoholu oraz życzył policjantom, by mieli satysfakcję z realizowanej służby na rzecz świdniczan.

Świdniccy funkcjonariusze swoją niełatwą pracą wzmacniają tak ważne zaufanie do instytucji życia publicznego. Dzieje się tak dzięki bardzo dobrej współpracy z różnymi środowiskami, w tym także z samorządami. Potwierdza to również zaangażowanie Policji w wiele przedsięwzięć kulturalnych oraz profilaktycznych, które umożliwiają zaprezentowanie społeczności lokalnej codziennej pracy funkcjonariuszy – mówi prezydent Murdzek.

Trzy nowoczesne alkomaty AlcoBlow został zakupione za kwotę 4,1 tys. zł ze środków budżetu miasta przeznaczonych na profilaktykę. Alkomaty będą wykorzystane przez świdnickich funkcjonariuszy. Sam zakup ma związek z ogólnopolską kampanią „Powstrzymać pijanego kierowcę”, którą realizuje na terenie miasta Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

To nie jedyne wsparcie udzielone świdnickim stróżom prawa. W ostatnich miesiącach miasto przeznaczyło m. in. 15 tys. zł na realizację dodatkowych patroli oraz nagrody dla funkcjonariuszy, a także dołożyło 20 tys. zł do wymiany okien w świdnickiej komendzie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group