Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 937
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Amfetamina w lodówce

Środa, 17 grudnia 2014, 15:13
Aktualizacja: 15:15
Autor: red.
Świebodzice: Amfetamina w lodówce
Fot. archiwum
Sąd Rodzinny i Nieletnich w Świdnicy zajmie się sprawą 16–latka, który posiadał 100 porcji amfetaminy. Podczas przesłuchania powiedział policjantom, że narkotyk znalazł.

Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach prowadząc czynności dot. zwalczania przestępczości narkotykowej zatrzymali 16-letniego mieszkańca Świebodzic. W trakcie przeszukania mieszkania, funkcjonariusze odnaleźli w lodówce plastikowy pojemnik a w nim foliowy woreczek z białym proszkiem. Jak się okazało po sprawdzeniu na testerze narkotykowym zabezpieczony proszek to amfetamina. Nieletni posiadał 100 porcji tego narkotyku.

Nieletni został zatrzymany przez funkcjonariuszy do wyjaśnienia. W trakcie przesłuchania policjantom powiedział, że narkotyki znalazł.
Teraz jego sprawa trafi do Sądu dla Nieletnich, który po otrzymaniu materiałów podejmie decyzję w sprawie 16-latka.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group