Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 962
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Amfetaminę miał na własny użytek

Wtorek, 26 września 2017, 11:47
Autor: red
Świebodzice: Amfetaminę miał na własny użytek
Fot. KPP Świdnica
Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, z której można uzyskać blisko 90 porcji handlowych narkotyku.

Policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach prowadząc czynności dot. zwalczania przestępczości narkotykowej zatrzymali 29-letniego mieszkańca Świebodzic podejrzanego o posiadanie środków odurzających.

W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili w kurtce, należącej do 29 -latka, 11 woreczków foliowych. 9 z nich z zawartością białego proszku, który oddano badaniom na testerze narkotykowym. Okazało się iż, zabezpieczona substancja to amfetamina. 2 z nich były już puste. Mężczyzna posiadał blisko 90 porcji tego narkotyku.

26-latek został zatrzymany, a w trakcie przesłuchania powiedział policjantom, iż narkotyk miał na własny użytek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w sprawie, a o jego dalszym losie zdecyduje Sąd.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group