Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 877
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Andrzejki w żarowskiej bibliotece

Środa, 5 grudnia 2018, 15:16
Autor: red
Żarów: Andrzejki w żarowskiej bibliotece
Fot. UM Żarów
Tradycyjnie biblioteka oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Żarowie zorganizowali wieczór andrzejkowy dla seniorów. Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów nie zabrakło wspólnego karaoke, andrzejkowych wróżb i tańca do późnych godzin wieczornych.

Impreza odbyła jak co roku w żarowskiej bibliotece.
- Andrzejki, które organizujemy w naszej bibliotece cieszą się niesłabnącą popularnością. Specyficzny klimat, który panuje wśród książek, sprzyja dobrej zabawie i serdecznym rozmowom. Zabawę rozpoczęliśmy od wspólnego odśpiewania piosenki "Listopad, gdy już kończy dzień", a potem były piosenki biesiadne i turystyczne, śpiewane solo i chórem, tańce w rytm współczesnych melodii i z lat 80-tych. A wszystko przeplatane andrzejkowymi wróżbami. Wiedźma Ania, w którą tradycyjnie wcieliła się Anna Sikora, przygotowała wiele zabaw i wróżb, m.in. andrzejkowe puzzle, wybór Wiedźmy 2018, taniec integracyjny "Powitanie", taniec z wałkiem, liczbowe wróżby i wiele innych atrakcji. Zabawa była przednia, śmiechu było co niemiara. Czas upłynął bardzo szybko w radosnej atmosferze. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony wieczór i do zobaczenia za rok na kolejnych Andrzejkach - mówi Stanisława Biernacka dyrektor biblioteki w Żarowie.

Impreza została zorganizowana wspólnie ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku, a sprzęt użyczyło na potrzeby seniorów Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group