Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 913
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gniewków/Roztoka: Atrakcyjne zajęcia edukacyjne

Środa, 18 stycznia 2017, 17:35
Autor: red
Gniewków/Roztoka: Atrakcyjne zajęcia edukacyjne
Fot. UG Dobromierz
Od kilku tygodni uczniowie Szkoły Podstawowej w Gniewkowie i w Roztoce uczęszczają na niezwykle ciekawe zajęcia realizowane w ramach projektu pn. "Lepszy start dla uczniów szkół podstawowych Gminy Dobromierz”.

Uczniowie korzystają z zajęć dydaktyczno – wyrównawczych oraz rozwijających z matematyki, przyrody i informatyki, warsztatów przyrodniczych oraz z języka angielskiego i niemieckiego, a także zajęć rozwijających kreatywne myślenie i umiejętność funkcjonowania na rynku pracy w przyszłości. Prowadzone są również zajęcia logopedyczne, rewalidacyjne i terapia pedagogiczna dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Dodatkowo w ramach zadania zakupione zostało wyposażenie do pracowni przyrodniczych i komputerowych, co sprawia, że uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczą w różnorodnych zajęciach przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego i komputerowego.

Przypominamy, że całkowity koszt zadania realizowanego przez Gminę Dobromierz to 400 432,90 zł, z czego 380 363,94 zł pochodzi ze środków unijnych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group