Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 929
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Bal Kubusia w Jaworzynie Śląskiej

Sobota, 2 lutego 2013, 1:11
Aktualizacja: 13:25
Autor: red.
Jaworzyna Śląska: Bal Kubusia w Jaworzynie Śląskiej
Fot. użyczone
W piątkowe popołudnie dzieci z Jaworzyny Śląskiej bawiły się wspólnie z Kubusiem i jego przyjaciółmi na zabawie karnawałowej zorganizowanej przez Młodzieżową Radę Miejską i Klub Młodzieżowy.

W sali widowiskowej Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej nie brakowało Kubusiów, Tygrysków, księżniczek i wielu innych postaci z bajek. Każde dziecko miało do odegrania rolę. Po otrzymaniu specjalnie przygotowanej Karty Pracy, dzieci musiały wykonać zadania, za które otrzymywały pieczątki. Pomocnicy Kubusia budowali „Stumilowy Las”, napisali wyjątkowy list do chorych dzieci w ramach akcji „Marzycielska Poczta”, uczyli się segregować śmieci, układali puzzle i nie tylko. W przerwie odbywały się zabawy i konkursy prowadzone przez Aleksandrę Kloc i Krystiana Masnego.

Na zakończenie każde dziecko otrzymało drobny upominek oraz specjalny certyfikat pomocnika Kubusia Puchatka. Uśmiech na twarzach dzieci świadczy o tym, że impreza się udała i należy się spodziewać powtórki w przyszłym roku. W zabawie wzięło udział około 80 dzieci, a przygotowało ją ponad 20-tu wolontariuszy pracujących pod czujnym okiem swoich opiekunów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group