Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1536
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Bal seniora

Wtorek, 11 października 2022, 11:36
Autor: red
Świebodzice: Bal seniora
Fot. UM Świebodzice
Dla świebodzickich Seniorów to była niezapomniana sobota, a to za sprawą pięknego balu, który 8 października odbył się w Miejskim Domu Kultury.

Organizatorem wydarzenia, które odbywało się z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, był świebodzicki Klub Senior + na czele z Agatą Koperską- kierowniczką. W uroczystości uczestniczyli nasi kochani Seniorzy, jak również zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Sekretarz Miasta Sabina Cebula, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Robert Sysa, Kierowniczka Klubu Agata Koperska, Opiekun Klubu Senior + II Adam Fijałkowski, Prezes Spółki OSIR Jarosław Pizuński, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Beata Rejek oraz pracownicy MDK i trenerzy personalni.

Zgromadzonych powitała serdecznie Agata Koperska dziękując i wręczając upominki wszystkim, którzy włączają się w prace na rzecz klubu. Następnie głos zabrał Burmistrz Miasta Paweł Ozga, kierując do Świebodzickich seniorów ciepłe słowa, długich lat w zdrowiu, nieustającej pogody ducha, energii do podejmowania nowych wyzwań, życzliwości i szacunku. Podziękował za wielkie zaangażowanie, bardzo dobrą współpracę z samorządem oraz nieustającą chęć do działania. Podkreślał że nasi Seniorzy są wszechstronnie uzdolnieni, chętnie biorą udział w akcjach i imprezach organizowanych przez Miasto Świebodzice. Zawsze uśmiechnięci i pełni optymizmu. Podczas uroczystości Burmistrz uhonorował także Agatę Koperską za zasługi na rzecz Klubu Senior + wręczając jej kosz ze słodyczami i podkreślając jak bardzo ważną rolę pełni w codziennej pracy na rzecz seniorów. W dalszej części uroczystości Seniorzy zaprezentowali piękny występ artystyczny, śpiewając i tańcząc. Motywem przewodnim wydarzenia były klasyczne czarno białe kolory, seniorzy wyglądali elegancko i olśniewająco. Imprezie towarzyszył poczęstunek oraz wspaniała taneczna zabawa w pełnej ciepła, przyjacielskiej i rodzinnej atmosferze.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group