Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 994
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Bawimy się i pomagamy – przed nami Dni Świebodzic

Piątek, 9 czerwca 2017, 17:26
Autor: red
Świebodzice: Bawimy się i pomagamy – przed nami Dni Świebodzic
Fot. organizatorzy
Przed nami Dni Świebodzic, z koncertami, występami i wieloma atrakcjami. Ale warto pamiętać, że podczas święta miasta możemy także pomóc potrzebującym, spróbować swoich sił w zawodach sportowych czy kibicować piłkarzom. Wszystko w ramach wydarzeń towarzyszących.

Jednym z takim wydarzeń będą charytatywne przejażdżki motocyklowe, z których dochód przeznaczony będzie na pomoc i leczenie małej świebodziczanki, 7-letniej Majeczki Dobrzańskiej, u której zdiagnozowano glejaka. Akcja odbędzie się w sobotę w godzinach 16:00-20:00 oraz w niedzielę między 16:00 a 18:00. Serdecznie zapraszamy – a więcej o możliwości pomocy dziewczynce przeczytacie Państwo w jutrzejszym wydaniu Gazety Świebodzickiej, naszego dwutygodnika społeczno-samorządowego.

Zbiórka krwi – to kolejna okazja, by pomóc potrzebujących, chorym, oczekującym na krew. Zbiórka tego bezcennego leku odbędzie się w sobotę, 10 czerwca, w mobilnym ambulansie, który tradycyjnie będzie można znaleźć na parkingu obok basenu przy ul. Rekreacyjnej 1. Krew będzie można oddać w godzinach 10:00-14:00 – serdecznie zapraszamy.

Z kolei miłośnicy sportu mogą wziąć udział, lub chociaż pokibicować, w dwóch wydarzeniach sportowych. Zapraszamy w niedzielę 11 czerwca – najpierw na Otwarte Mistrzostwa Świebodzic w Wyciskaniu Sztangi Leżąc – to impreza, która ma wiernych fanów i miłośników. Z ciężarami będzie się można mierzyć od godz. 13:00, na terenie kąpieliska odkrytego. A o godz. 15:00 na boisku Orlik zmierzą się samorządowcy, krwiodawcy i rodzice. W bramce samorządowców jak zawsze burmistrz naszego miasta Bogdan Kożuchowicz. W drużynie radnych też silna ekipa, więc szykują się naprawdę dobre, sportowe emocje.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group