Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 661
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Będą budować drogę w Gminie Żarów

Piątek, 16 marca 2012, 8:12
Aktualizacja: 8:14
Autor: red
Gmina Żarów: Będą budować drogę w Gminie Żarów
Fot. użyczone
Oprócz organizacji cyklicznych imprez, mieszkańcy Pyszczyna zadecydowali, że większość środków pochodzących z funduszu sołeckiego przeznaczą na wykonanie wiaty wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego.

Takie ustalenia padły na wczorajszym spotkaniu 14 marca mieszkańców tej miejscowości z burmistrzem Żarowa Leszkiem Michalakiem.
Na zebraniu Burmistrz Michalak poinformował również mieszkańców, iż Pyszczyn, podobnie jak Kruków, Marcinowiczki, Mikoszowa oraz Gołaszyce otrzyma dofinansowanie na budowę nowej drogi.
-Staramy się w miarę naszych możliwości, dzięki otrzymanym kruszywom z pobliskich kopalni oraz siłami pracowników interwencyjnych wykonywać jak najwięcej remontów. W tym roku w Pyszczynie będziemy budować nową drogę.Wiem, że bolączką Pyszczyna są także chodniki. W tej sprawie został już złożony wniosek do Starostwa Powiatowego w Świdnicy. Jeśli oszczędności pozwolą, chodnik również w tym roku zostanie dokończony – mówił burmistrz Michalak.
Podobnie, jak we wcześniejszych wiejskich spotkaniach, również w Pyszczynie omawiano kwestię powstania elektrowni wiatrowych oraz zasady funkcjonowania przydomowych ekologicznych oczyszczalni.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group