Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 995
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mokrzeszów: Bezpieczna droga do szkoły – spotkanie z uczniami klas 0–3 Szkoły Podstawowej w Mokrzeszowie

Sobota, 29 września 2018, 11:01
Autor: red
Mokrzeszów: Bezpieczna droga do szkoły – spotkanie z uczniami klas 0–3 Szkoły Podstawowej w Mokrzeszowie
Fot. KPP Świdnica
Od początku września funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji prowadzą działania „Bezpieczna droga do szkoły”. W ramach tej akcji policjanci odwiedzają najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Tym razem spotkali się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Mokrzeszowie. Dzieci podczas spotkania wysłuchały m.in. cennych wskazówek dotyczących prawidłowego poruszania się po drogach.

Troska o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego to priorytet dla świdnickich policjantów. Już od wielu lat w pierwszych dniach września, policjanci Wydziału Prewencji oraz Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zapewniają bezpieczeństwo a także pokazują uczniom bezpieczną drogę do szkoły, pełniąc służbę bezpośrednio w okolicy placówek oświatowych.

W ramach tej akcji świdniccy policjanci spotykają się również najmłodszymi uczniami. Tym razem funkcjonariusze mł. asp. Krzysztof Huzar oraz st. sierż. Marta Balewicz odwiedzili najmłodszych uczniów z klas 0-3 Szkoły Podstawowej w Mokrzeszowie.

W trakcie spotkania policjanci przypomnieli dzieciom o zasadach bezpieczeństwa w domu, w szkole oraz podczas drogi do szkoły. Odbyły się tez zajęcia praktyczne w których dzieci z chęcią w asyście policjantów uczyły się przechodzić prawidłowo przez pasy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group