Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 893
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Biznesowo, ale na luzie

Środa, 21 lutego 2018, 17:43
Aktualizacja: Poniedziałek, 26 lutego 2018, 12:22
Autor: red
Świebodzice: Biznesowo, ale na luzie
Fot. UM Świebodzice
To było już drugie śniadanie biznesowe w Świebodzicach, zorganizowane na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy przez Sudecką Izbę Przemysłowo–Handlową w Świdnicy.

Partnerami wydarzenia, które odbyło się we wtorek 20 lutego, był Urząd Miejski w Świebodzicach oraz Pensjonat Galery – sponsor śniadania. Honorowy Patronat nad całym projektem objął Burmistrz Miasta Świebodzice Bogdan Kożuchowicz.

W klimatycznych wnętrzach pensjonatu spotkało się ponad 20 przedsiębiorców z terenu miasta. W spotkaniu wziął także udział burmistrz Bogdan Kożuchowicz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Świebodzicach Łukasz Kwadrans.

- Dziękuję za inicjatywę takich spotkań, to doskonała okazja, by w mniej oficjalny sposób spotkać się, porozmawiać, nawiązać relacje. Tego Państwu życzę – mówił burmistrz otwierając spotkanie.

Moderatorem spotkania była Beata Kras reprezentująca SIPH, ofertę i zakres działań instytucji przedstawił szeroko jej prezydent Ryszard Sobański. Każdy z uczestników miał okazję także krótko zaprezentować swoją firmę.

Głównym celem tego typu śniadań jest tworzenie okazji do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, budowanie pozytywnych relacji oraz autoprezentacja firm uczestniczących. Projekt będzie kontynuowany.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group