Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 840
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Bluesowa niedziela

Czwartek, 17 lipca 2014, 10:08
Aktualizacja: 10:09
Autor: red.
Dobromierz: Bluesowa niedziela
Fot. UG Dobromierz
Miniony weekend w Dobromierzu upłynął pod znakiem bluesa, z uwagi na odbywającą się w IV edycję festiwalu DobroBlues. Organizator festiwalu –Towarzystwo Przyjaciół Dobromierza, przy współudziale Gminy Dobromierz, GOKSiR, Ochotniczej Straży Pożarnej z Dobromierza oraz firmy Guitar Max, po raz kolejny zafundowało nam szereg atrakcji.

Zaproszenie przyjęło wielu muzyków fascynujących się tym gatunkiem, a także mieszkańców gminy, jak i okolicznych miejscowości, którzy postanowili spędzić niedzielę właśnie w klimacie bluesa.

Festiwal rozpoczął się o godz. 14:00, jednak już od godzin porannych na dobromierskim rynku trwały przygotowania, obserwowane przez zainteresowanych mieszkańców. Imprezę otworzył występ zespołu No Business. Następnie publiczność rozgrzali członkowie takich grup jak: Niebieska Sowa, The Mohers Band i Cotton Wing. Gwiazdą wieczoru był zespół Kasa Chorych, który w przyszłym roku będzie obchodził 40-lecie swojej działalności. Za rok mały jubileusz czeka też dobromierski festiwal, który będzie świętował swoje pięciolecie.

(UG Dobromierz)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group