Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 926
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: … bo łączy "nas Trójka"

Środa, 14 czerwca 2017, 9:14
Autor: red
Świdnica: … bo łączy "nas Trójka"
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
Tegoroczny Piknik zorganizowany przez Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Trójki „SATelita”, który odbył się w III Liceum w Świdnicy w ramach 3 edycji Powiatowego Przeglądu Talentów, z pewnością zapamiętamy na długo.

I to nie tylko ze względu na "dzień pustej klasy" czy kolejny mecz uczniów Trójki z samorządowcami - godnie przegrany przez seniorów 2: 4 (na boisku zaprezentowali się: starosta Piotr Fedorowicz, wicestarosta Zygmunt Worsa, oraz dyrektorzy jednostek Powiatu: Krzysztof Frączek, Robert Kaśków i Paweł Kaśków, których dzielnie wspierali nauczyciele Trójki Aleksandra Zelek i Bogdan Buczko).

Tego dnia, oprócz zaproszonych gości, rodziców i świdniczan, do szkoły przy Kościelnej przybyli uczniowie, którzy zostali wyróżnieni w rozgrywających się dzień wcześniej konkursach. Miło było nam przyznać nagrody niezwykle licznej grupie utalentowanych młodych ludzi; a było kogo i za co nagradzać, co podkreślił podczas wręczania nagród Starosta Powiatu Świdnickiego Piotr Fedorowicz. Zresztą i laureaci mogli zaprezentować swoje uzdolnienia właśnie podczas Pikniku (m.in. za sprawą pokonkursowej wystawy prac i występów wokalnych). A oto lista nagrodzonych uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych: w konkursie plastycznym – I miejsce – Emilia Ciereszyńska z Zespołu Gimnazjów nr 3 w Dzierżoniowie, II miejsce – Renata Golasz z III LO w Świdnicy, III miejsce na równi – Julia Rewucka z Zespołu Gimnazjów nr 3 w Dzierżoniowie oraz Alicja Skwierczyńska z III LO w Świdnicy; wyróżnienia – Ewelina Dudzic z II LO w Świdnicy, Iga Bartecka z Zespołu Gimnazjów nr 3 w Dzierżoniowie oraz Anna Angierman z III LO w Świdnicy; w konkursie poetyckim – I miejsce – Natalia Męczywór, II miejsce – Ewelina Zaborska, III miejsce – Magdalena Kalinowska; wyróżnienie – Wiktoria Słomińska; w konkursie fotograficznym – Grand Prix – Aleksandra Frankowska z Gimnazjum nr 3 w Świdnicy, wyróżnienia – Szymon Kubatek z Gimnazjum nr 3 w Świdnicy, Oliwia Kutyba z Gimnazjum nr 3 w Świdnicy oraz Aleksandra Kośna z Katolickiego Niepublicznego Gimnazjum w Świdnicy; w konkursie piosenki – I miejsce – Julia Kretowicz z III LO w Świdnicy, II miejsce – Alicja Kubik z Katolickiego Niepublicznego Gimnazjum w Świdnicy, III miejsce – Wiktoria Słomińska; wyróżnienie – Katarzyna Szulc z Zespołu Gimnazjów nr 3 w Dzierżoniowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group