Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 899
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Torgau: Bożonarodzeniowy Jarmark w Torgau

Poniedziałek, 30 grudnia 2013, 13:06
Aktualizacja: 13:07
Autor: red.
Torgau: Bożonarodzeniowy Jarmark w Torgau
Fot. UM Strzegom
Na zaproszenie Andrei Staude – nadburmistrz Torgau w Bożonarodzeniowym Jarmarku uczestniczyła oficjalna delegacja ze Strzegomia. W jej skład weszli: Józef Kuźma – radny powiatu świdnickiego, Marian Góra – radny Rady Miejskiej w Strzegomiu, Jerzy Zysk – artysta–rzeźbiarz oraz Tomasz Smagłowski – prezes Stowarzyszenia Wspierania Kultury w Gminie Strzegom "Akcja".

Dużym powodzeniem podczas Bożonarodzeniowego Jarmarku cieszyło się stoisko Jerzego Zyska, który zaprezentował w Torgau "Kolekcję Biżuterii Granitowej". Józef Kuźma wystąpił z pięknym recitalem kolęd i pastorałek. Lions Club Torgau, współpracujący ze Stowarzyszeniem "Akcja", przekazał na ręce Tomasza Smagłowskiego czek na kwotę 500 Euro na rzecz świetlicy opiekuńczo-wychowawczej "Karmelek" w CAS Karmel, za które stowarzyszenie zakupiło czapki, szaliki i rękawiczki dla dzieci.

Nadburmistrz Torgau - Andrea Staude otrzymała z rąk radnego Mariana Góry świąteczny upominek od burmistrza Strzegomia - Zbigniewa Suchyty. Przyjmując go, złożyła najserdeczniejsze życzenia pogodnych świąt i wszystkiego najlepszego na Nowy 2014 Rok dla wszystkich mieszkańców Strzegomia.

(UM Strzegom)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group