Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 569
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Break Flow i OpenTheaven, czyli weekend z muzyką

Wiadomości: Świebodzice
Piątek, 4 lipca 2014, 7:54
Autor: red.
Fot. użyczone
Najbliższy weekend upłynie w Świebodzicach w rytmie muzyki. W sobotę, 5 lipca, w Miejskim Domu Kultury odbędzie się 3. edycja zawodów tanecznych "Break Flow", z kolei w niedzielę w parku miejskim wystąpi niemiecki zespół rockowy OpenTheaven.

"Break Flow" rozpocznie się o godz. 11:00 w MDK przy ul. Wolności 13. Turniej jest okazją do podziwiania popisów najlepszych tancerzy z całej Polski w tańcu breakdance, hip hop oraz popping. Na zwycięzców rywalizacji czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem widzów. Także w tym roku zapraszamy Państwa na ten wyjątkowy pojedynek taneczny. Organizatorem imprezy są MDK i Stowarzyszenie Bona Fide.

W niedzielę, o godz. 15:00 muzyka rozbrzmi w muszli koncertowej w parku miejskim. Najpierw na scenie zaprezentuje się zespół "BroBand", składający się z absolwentów Wałbrzyskiej Szkoły Muzycznej. Grupa w swoim repertuarze ma covery znanych polskich i światowych przebojów. Następnie na scenie pojawi się OpenTheaven. Zespół z Niemiec wykonuje utwory z gatunku rocka chrześcijańskiego. Powstała w 2006 r., grupa koncertuje głównie w Polsce, Czechach i Stanach Zjednoczonych. Wizyta OpenTheaven w Świebodzicach jest częścią trasy koncertowej z okazji 10. rocznicy powstania zespołu. Przed nami wyjątkowy rockowy występ.

(Tomasz Merchut)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group