Niedziela, 21 kwietnia
Imieniny: Bartosza, Feliksa
Czytających: 1391
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Brzechwa Cup

Wtorek, 22 czerwca 2021, 13:24
Autor: red
Żarów: Brzechwa Cup
Fot. UM Żarów
Dużo emocji, ale przede wszystkim radości wywołał turniej piłkarski Brzechwa Cup, który w piątek, 18 czerwca zorganizowali Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie wraz z Radą Rodziców.

Na boisku sportowym w Żarowie klasy IV-VIII rywalizowały o miano najlepszej drużyny piłkarskiej, a do wspólnej rywalizacji zachęcali pozostali kibice i uczniowie. Dla spragnionych przygotowano także kiełbaski z grilla, a największą atrakcją była kurtyna wodna zainstalowana przez niezawodnych strażaków z OSP Żarów. To była ulga w tak upalny dzień.

- W turnieju brały udział wszystkie klasy z naszej szkoły. Graliśmy w trzech kategoriach: klasy IV-V, klasy VI i klasy VII-VIII. Wszystkie drużyny walczyły o puchary, tytuł strzelca i tytuł najlepszego bramkarza. Towarzyszyła nam piękna pogoda, nikt nie był głodny, przygotowaliśmy także kiełbaski z grilla dla spragnionych. Wszyscy kibicowaliśmy, uczniowie przygotowali nawet transparenty, mocno zagrzewając do wspólnej rywalizacji swoje klasy – mówiła Elżbieta Suchorabska ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group