Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 765
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Był na psychotropach

Środa, 2 marca 2022, 9:05
Autor: red
Świdnica: Był na psychotropach
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego, Wydziału Prewencji świdnickiej komendy zatrzymali kierującego, u którego przeprowadzone badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że jest pod wpływem substancji psychotropowych.

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego świdnickiej komendy patrolując rejon miasta około północy na ul. Garbarskiej zauważyli samochód osobowy marki Audi. Sposób jazdy kierowcy był bardzo niepewny co mogło wskazywać, że kierujący znajduje się pod wpływem alkoholu czy narkotyków.

Po zatrzymaniu pojazdu, okazało się że 28-letni kierujący jest trzeźwy. Mężczyznę poddano również badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie. Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu substancji psychotropowych. Od mężczyzny pobrano krew do badań.

Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych. Mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed Sądem.

Przypomnijmy. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group