Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 558
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Był pod wpływem

Środa, 29 stycznia 2020, 7:55
Autor: red
Świdnica: Był pod wpływem
Fot. KPP Świdnica
Świdniccy policjanci zatrzymali kierującego u którego badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że jest pod wpływem środków odurzających, ponadto mężczyzna w chwil zatrzymania posiadał przy sobie marihuanę.

Funkcjonariusze Ogniwa Interwencyjno-Patrolowego, Wydziału Prewencji świdnickiej komendy patrolujący rejon miasta Świdnica tuż przed godz. 18.00 na ul. Al. Niepodległości zauważyli samochód osobowy marki VW Polo. Pojazdem tym poruszał się mężczyzna, którego sposób jazdy mógł wskazywać, że znajduje się pod wpływem alkoholu.

Po zatrzymaniu pojazdu, okazało się że kierujący - 19-letni mieszkaniec Wałbrzycha jest trzeźwy. Mężczyznę poddano badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie. Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu środków odurzających. Od mężczyzny pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych.

W czasie kontroli 19-latek cały czas zachowywał się bardzo nerwowo, czym wzbudził podejrzenia policjantów, którzy postanowili sprawdzić powód jego niepokoju. Na pytanie funkcjonariuszy, czy mężczyzna posiada przy sobie jakiekolwiek rzeczy prawnie zabronione, mężczyzna dobrowolnie wydał policjantom zawiniątko z zawartością zielonego suszu, który poddano badaniom na testerze narkotykowym. Badanie potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana.

19-latek posiadał przy sobie kilka porcji tego narkotyku.

Mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed Sądem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group