Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 842
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Byliśmy „Żywymi Piłkarzykami”, czyli: trwają urodziny Leroy Merlin

Niedziela, 13 czerwca 2010, 8:10
Aktualizacja: 8:19
Autor: red.
Świdnica: Byliśmy „Żywymi Piłkarzykami”, czyli: trwają urodziny Leroy Merlin
Fot. Wiktor Bąkiewicz i Arete
W mundialu na wesoło biorą udział dzieci i dorośli. Drudzy grają w „Żywe Piłkarzyki”, wśród drużyn znalazła się też ekipa Swidniczki.com. Daliśmy z siebie wszystko, ale musieliśmy uznać wyższość młodej ekipy Urzędu Gminy w Świdnicy. Dziś kolejny dzień rozgrywek, za naszych rywali trzymamy kciuki: wygrajcie bon dla organizacji charytatywnej!

Do mistrzostw dzieci stanęły drużyny: Gimnazjum nr 1 Świdnica (2 drużyny), ZHP Dzierżoniów, Klub Sportowy z Białej (2 drużyny), ZHP Świdnica oraz Gimnazjum nr 3 Świdnica. Do finału weszły dwie drużyny z Gimnazjum nr 1, które zdobyły główną nagrodę. Za zajęcie I miejsca 30-osobowa grupa, którą reprezentowali młodzi piłkarze, jeszcze w czerwcu wyjedzie do Parku Linowego w Jedlinie Zdrój na wycieczkę.

- Cieszymy się, że po raz kolejny trafiliśmy w gusta najmłodszych, bo chcemy, aby Leroy Merlin było marką, która dobrze kojarzy się dorosłym klientom, ale także młodym i mam nadzieję, że przyszłym odbiorcom naszych ofert – wyjaśnia Jacek Burdziełowski, dyrektor Leroy Merlin w Świdnicy.

Rywalizacja na boisku była tak zacięta, że nie obyło się bez kontuzji. Jeden z młodych zawodników stłukł mocno nogę i został odwieziony do szpitala przez świdnickie pogotowie. Obok boisk sportowych (było też malutkie dla dzieci) stało auto Skarby Urody Rossmann, gdzie można było skorzystać z konsultacji, porad i próbek kosmetyków.

O nagrodzę nie dla siebie walczą samorządowcy i podmioty działające w lokalnych samorządach. W rolę „Żywych Piłkarzyków” wcieliło się osiem drużyn, które stoczyły ze sobą następujące pojedynki w eliminacjach:
• Urząd Gminy Świdnica – portal internetowy Swidniczka.com,
• Urząd Gminy Walim – reprezentacja gospodarzy, Leroy Merlin Świdnica,
• Findacja Ziemii Świdnickiej na Rzecz Wspierania Profesjonalnej Pomocy „SKSK” - Rada Młodzieżowa UM Żarów,
• MKS Karolina, Jaworzyna Śląska – MKS Granit, Rogoźnica.

Nasz mecz toczył się w palącym słońcu, w samo południe. Młodzi mężczyźni z wydziału inwestycji urzędu gminy mieli niezłą strategię i pokonali nas. Liczymy na to, że dziś powtórzą piękny występ, a nawet dwa występy – najpierw rozegrają półfinały, a te drużyny, które w nich zwyciężą, zakwalifikują się do finału. Zwycięska drużyna przekaże od Leroy Melin wybranej przez siebie organizacji charytatywnej bon na tysiąc zł.

Podczas pierwszego dnia urodzin nie zabrakło najbardziej jednoznacznego symbolu jubileuszu, czyli gigantycznego, zielonego tortu. Z poczęstunku skorzystali klienci hipermarketu Leroy Merlin oraz zawodnicy mistrzostw. W samym markecie też trwały konkursy dla klientów.

Dziś kolejny dzień urodzin. Od godz. 12.30 zagrają ze sobą zwycięzcy eliminacji w zabawie „Żywe Piłkarzyki”. Będą to: Urząd Gminy Świdnica, Urząd Gminy Walim, Fundacja Ziemi Świdnickiej na Rzecz Wspierania Profesjonalnej Pomocy „SKSK" i MKS Granit Rogoźnica.

A jeśli Ty również uważasz, że jesteś silny… udowodnij to! Od godz. 17.00 zapraszamy na starcie ze znanym i utytułowanym wieloma nagrodami StrongManem – Tyberiuszem Kowalczykiem, który po prezentacji swojej siły wyzwie na pojedynek lokalnych siłaczy. Oto niektóre, z konkurencji, jakie dziś odbędą się w Leroy Merlin: ciągnięcie powozu, równowaga siłacza, spacer klienta, przysiady Herkulesa.

- W tym roku Leroy Merlin w Świdnicy obchodzi swoje urodziny aktywnie. Przygotowaliśmy dla Państwa ciekawe zabawy, ale także wyjątkowe okazje cenowe, włącznie z licytacjami – zaprasza Jacek Burdziełowski, dyrektor Leroy Merlin w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group