Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1196
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Było aktywnie

Piątek, 17 września 2021, 9:35
Autor: red
Gmina Żarów: Było aktywnie
Fot. UM Żarów
Na rowerze, deskorolce czy rolkach. Podczas biegania, robienia przysiadów czy pompek. Mieszkańcy gminy Żarów są bardzo aktywni i chętnie biorą udział w różnych formach aktywności ruchowej.

Przez całe wakacje trwała akcja „Aktywny sierpień w Żarowie”, do udziału w której mieszkańców naszej gminy zachęcali pracownicy Urzędu Miejskiego w Żarowie. Do organizatorów konkursu wpłynęły zdjęcia wielu mieszkańców, którzy prezentowali się podczas wykonywanej aktywności ruchowej.

- Cieszymy się, że tak wielu uczestników wzięło udział w naszej sportowej akcji „Aktywny sierpień w Żarowie”. Najbardziej cieszy nas, że mieszkańcy propagują zdrowy i aktywny styl życia. Konkurs podzielony był na dwie grupy wiekowe, wpłynęło wiele zdjęć, zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych mieszkańców gminy Żarów. Wszyscy uczestnicy otrzymali gminne gadżety sportowe. Spośród mieszkańców wylosowaliśmy także zwycięzców naszej akcji, do których trafiły karty podarunkowe – mów Aleksandra Walada-Czajka z Referatu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Celem akcji była promocja zdrowego, aktywnego trybu życia wśród mieszkańców gminy oraz promowanie obiektów sportowych i miejsc dostosowanych/przeznaczonych do aktywnego wypoczynku na terenie gminy Żarów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group