Poniedziałek, 15 kwietnia
Imieniny: Bazylego, Tytusa
Czytających: 1189
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Centrum Biznesu w Jaworzynie

Środa, 4 października 2023, 17:29
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Centrum Biznesu w Jaworzynie
Fot. WSSE "Invest Park"
Budowa Lokalnego Centrum Biznesu WSSE w Jaworzynie Śląskiej oficjalnie zakończona!

We wtorek w Jaworzynie Śląskiej odbyła się uroczystość oficjalnego zakończenia budowy Lokalnego Centrum Biznesu – hali przemysłowo-magazynowej dedykowanej pod wynajem dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

- To wyjątkowy dzień dla całego subregionu, ale przede wszystkim dla naszej Jaworzyny. To właśnie tu spełniają się marzenia o Jaworzyńskiej Strefie Aktywności Gospodarczej. Marzenia, które nabrały dziś konkretnego wymiaru. Wierzę, że dla wielu spośród małych i średnich przedsiębiorstw właśnie to miejsce stanie się źródłem innowacji i sukcesu. To znaczące przedsięwzięcie nie byłoby możliwe bez wysiłku wielu osób i instytucji. Dziś pragnę szczególnie podziękować Panu Ministrowi Ireneuszowi Zysce i Wicemarszałkowi Grzegorzowi Macko. Dziękuje za naszą synergię i Panów osobiste zaangażowanie - zarówno na rzecz tej konkretnej inwestycji jak i codziennej troski o przyciąganie nowych inwestycji do naszego regionu. - powiedział podczas uroczystości Prezes Zarządu WSSE Piotr Wojtyczka.

Hala liczy ponad 5000 metrów kwadratowych powierzchni z zapleczem biurowym i socjalnym oraz infrastrukturą otoczenia w postaci: parkingu, placów manewrowych i terenów zielonych. - Ten dzień przejdzie do historii Jaworzyny Śląskiej, bowiem otwiera nowe szanse dla lokalnego biznesu. Mam nadzieję, że będzie zalążkiem i impulsem do kreowania ciekawych projektów i tworzenia nowych miejsc pracy - podkreślał Ireneusz Zyska - Sekretarz stanu, Pełnomocnik Rządu ds. Odnawialnych Źródeł Energii.

Z kolejnej inwestycji WSSE realizowanej na Dolnym Śląsku nie krył radości Grzegorz Macko - Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.

- Mieszkańcy Jaworzyny Śląskiej czekali na tę inwestycję od wielu lat. To przełom i szansa na rozwój dla lokalnej gospodarki. Działania Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej to konkretny krok w kierunku przyciągnięcia międzynarodowego inwestora. Należy jednak pamiętać, że z tej inwestycji skorzystają również mikro, mali i średni przedsiębiorcy. To pewność dla gminy, że powstaną nowe miejsca pracy, zatem jeśli planujecie rozwijać swój biznes to serdecznie zapraszamy do Jaworzyny Śląskiej!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group